Yayınlar

FAS PROJESİ BÜLTENLERİ

FAS Projesi, her 3 ayda bir danışmanlık sistemi odaklı, Tarım ve Kırsal Kalkınma üzerine bir bülten hazırlamakta ve yayınlamaktadır. Bültende en son olaylar, yayınlar, faaliyetler, projeler, yeni teknolojiler ve tarımda yenilikler, yerel ve uluslararası deneyimler ve iyi uygulamalar ve diğer birçok konu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

İlginiz çektiyse, abone olmak için buraya tıklayın! 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın

Tarım ve kırsal kalkınmayla ilgili FAS Projesi’nin paylaşabileceğiniz düşündüğünüz bir konu varsa – bir etkinlik, bir video, ilham verici bir fikir, bir katkı çağrısı, bir rapor, vb. – lütfen info@tcc-farmadvisory.eu adresine e-posta gönderin.

Bültenler her 3 ayda bir yayınlanmaktadır, bu nedenle lütfen bilgileri bu tarihten en az 4 hafta önce bizimle paylaşınız.


————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

————————————-

Avrupa İnovasyon Ortaklığı – Tarım (EIP-AGRI)

Bu bölümde EIP ağı tarafından tarımsal üretim ve agri-gıda sektörleriyle ilgili çeşitli konular üzerine hazırlanmış farklı bilgi formları bulunmaktadır. Yeni uygulamalar, teknoloji ve çeşitli tematik çalışma gruplarını ulaştığı sonuçlarla ilgileniyorsanız buraya bakabilirsiniz:
Yayın Listesi

AB Hayvancılık Projesi

Bu bölüm Kıbrıs’ın kuzeyinde gerçekleşmiş olan AB “Hayvancılık Projesi” süresince hayvan üretimi ile ilgili geliştirilmiş ve yayınlanmış olan çeşitli yayınları içermektedir. Bu materyaller özel hastalıklar, uygulamalar ve başlıklarla ilgili bilgi dahil olmak üzere üretimin çeşitli ilgili yönlerini kapsamaktadır. Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz:
Yayın Listesi

Kırsal Kalkınma Avrupa Ağı

ENRD, Tarım ve Kırsal Kalkınma Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen Kırsal Kalkınma Avrupa Ağı’dır. Ağ AB Üye Ülke temsilcilerinden oluşur ve kırsal girişimcilik, gıda değer zinciri, danışmanlık hizmetleri, LEADER ve daha pek çok politika ile ilgili konuyla ilgilenir.

Ağ düzenli olarak yayınlananlarla birlikte geniş bir yayın yelpazesi bulunmaktadır. Websitelerini ziyaret edin ve Avrupa’da olanlardan haberdar olun!
Buraya Tıklayın

FACENETWORK

FACEağı çiftlik evi ve zanaatkâr peynir ve mandıra üreticilerini Avrupa düzeyinde temsil etmeyi ve haklarını savunmayı amaçlayan bir Avrupa birliğidir. Çiftlik evi, zanaatkar mandıralar ve peynir evlerine özel olarak iyi hijyen uygulamaları hakkında bir topluluk kılavuzu geliştirilmesi Avrupa Komisyonu tarafından şart koşulmuştur.
Buraya Tıklayın